AKTIVITY NAŠICH DETÍ

Deň materských škôl

Deň materských škôl sme oslávili aj v našej škôlke ako sa patrí. Od rána detičky zhotovovali našu škôlku a potom ich čakalo veľké prekvapenie. Pani riaditeľka privítala deti na školskom dvore a popriala im, aby si tento významný deň užili a priviedla veľké prekvapenie v podobe maskota leva Alexa z Alex parku v Snv, ktorý im vyčaroval úsmevy na tváričkách a rozžiaril očká. Spoločne s ním sme sa prešli po našej obci a následne nás prišiel pozdraviť pán starosta, ktorý poprial deťom veselý deň plný zýbavy a odovzdal  deťom magnetky s logom Dňa materských škôl.. Po príhovore zaznela hymna materských škôl, ktorú sme si spoločne zaspievali a nasledovalo vypúšťanie balónov na znak Dňa materských škôl. Zábava pokračovala tancom a šantením s levom Alexom. Bolo, že to zábavy a radosti...

Galéria obrázkov

Označené v :